م.ح
Contact me
My Profile
Blog Author(s) م.ح
Previous Months Home Archive اسفند ۸٩ More ...
      مودم بلوتوث ()
مودم بلوتوث، اینترنت همراه با نازلترین قیمت by: م.ح

سلام

حتما این روزها زیاد دیدین که تبلیغاتی مثل اینترنت همراه، مودم اینترنتی بلوتوث، مودم gprs و ...

خواستم کلاهی رو که سر من رفته سر شما هم نره:

* اونجاهایی که نوشتن مودم بلوتوث یا اینترنت همراه بلوتوث و یا عبارتهایی مثل اینها کاملا مطمئن باشید که سرتون کلاه میره چون تنها چیزی که از خرید اون گیرتون میاد یکی از این ماژولهای 5-6 هزار تومانی معمولیه که با چند برابر قیمت بهتون فروخته میشه.

شما اگه گوشی نوکیا یا سونی اریکسون داشته باشین برنامه

PC Suite

کار مودم و تمام تبلیغاتی رو که برای اون مودم میشه با کابل یا هر نوع ماژول بلوتوثی براتون انجام میده و بیشتر از 90 درصد تمام ماژول های امروزی سرویس مودم و کارت شبکه و ... رو دارن

* حتما از فروشگاههایی خرید کنین که معتبر باشن چون حداقل یکی هست که جوابتون رو بده فردا سرتون کلاه نمیزارن

* مودم های

GPRS , Edge , GSM , 3G

و هر مودمی که با سرویس های دیتای موبایل کار میکنه حتما سیمکارت میخوره و احتیاجی به گوشی ندارن. اگه بخواین همیشه با گوشی به اینترنت وصل بشین گوشیتون بعد از یه مدت باطریش داغون میشه چه دائم به شارژر وصل باشه یا چپ و راست بخواین شارژ کنین.

* من از جایی که خرید کردم عکس یه مودم جی اس ام معمولی رو زده بود و تمام تبلیغات مربوط به اون رو نوشته بود، یه گوشه ای هم نوشته بود این مودم از نوع سیمکارت خور نیست، من ساده هم که عکس مودم رو دیدم و مطمئن بودم دیگه کل مطالب رو نخوندم، 20 هزار تومان پرداخت کردم بعد از سه هفته وقتی دستم رسید یه ماژول بلوتوت از اونایی که 5-6 میلیمتر بیشتر طول ندارن و بین بلوتوثها الکی ترینشونه فرستاده بودن !!!!!


  Comments ()
Recent Posts مودم بلوتوث، اینترنت همراه با نازلترین قیمت
My Tags  
My Friends   باشگاه مدیران و متخصصان My Pardis